Disku golfa laukumi LATVIJĀ          

LAUMU DABAS PARKS

Lielākais vienmēr spēlēšanai pieejamais diskgolfa laukums Latvijā (19 celiņi). Laumās ir augstākās kvalitātes grozi (Latitude64) , ērti starta laukumiņi, glītas starta plāksnītes. Trase veidota mežā, tā ir ļoti daudzveidīga gan vides apstākļu, gan celiņu garuma ziņā. Te ir patīkama spēlēšana gan iesācējiem, gan meistariem.
Viesu namā ir iespēja nakšņot, kafejnīcā - uzēst zupu un pankūkas. Laumu personāls ir ļoti atsaucīgs un pozitīvs.
Vēlams nodrošināties ar gumijas zābakiem, jo daudzviet var būt ļoti mitra zeme.
Ir dažas iespējas noslīcināt disku kādā dīķī no kura izvilkšana iespējama tikai peldsezonā. Citu pazaudēšanas iespēju īpaši nav, ja uzmanīgi seko savam diskam.
Pirms braukšanas uz Laumām varētu būt noderīgi sazvanīties ar Robertu (29477731).
Tuvākās pilsētas (veikali) - Valdemārpils (5 km) un Talsi (18 km)
Adrese: "Laumas", Īves pagasts, Talsu novads, Latvija.

UFOGOLF MEŽAPARKĀ

Mežaparkā izveidots pirmais DiscGolfPark laukums Latvijā, kura veidošanā piedalījies vairākkārtējais Latvijas čempions Gunārs Grundmanis. Laukumā spēlētājiem pieejami kopumā 29 grozi: 19 lielajā laukumā un 10 mazajā.

Lielais laukums, kaut izveidots skaistā priežu mežā, piemērots tāliem metieniem. Šeit galvenais izaicinājums ir mežs: uzvarēs tas, kura pusē ir veiksme un precizitāte. Spēli neapgrūtina auti, nav arī neviena mando, taču "odziņa" ir pāris pilnīgi taisno celiņu, kur metiena koridora galā šķietami viegli pieejamais grozs ātri sasniedzams vien taisna metiena tehnikas pārvaldītājiem.

Mazais laukums ir kompaktāks, taču pārpilns āķīgiem mando, asiem celiņu pagriezieniem un šauriem metiena tuneļiem. Šis laukums ir laba skola iesācējiem, kuri vēl apgūst spēles elementus un disku met ne visai tālu, taču arī disku golfa dižgari būs gandarīti atrast pareizo stratēģiju ātrākai groza sasniegšanai.

Laukumu darba laikus skatieties mājaslapā! Jaunā informācija atrodama Ufogolf Facebook lapā.
Uz vietas iespējams arī nopirkt inventāru.
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks, starp bezmaksas autostāvvietu un lielo rotaļlaukumu, netālu no Zoodārza ieejas (Google Maps).

BRAKU TAKAS

Laukums atklāts 2013. gada 27. jūlijā. Spēlēšanai pieejami 12..18 celiņi - atkarībā no sezonas. Starta laukumiņi - betona plāksnes. Grozi labi ķer disku. Trasi ļoti interesantu padara izteiktais reljefs - pauguri un stāvas gravas. Spēlēšana notiek mežā. Klajumu maz. Vairums celiņu ir sarežģīti, jo lidojuma trajektorijas ir šauras. Disku pazaudēšanas risks, visticamāk, neliels. Netālu ir gan iespējas paēst, gan veikali.

Adrese: "Braki", Ērgļi, Ērgļu novads, Latvija.

ĒRGĻU GAISA SPĒKI

Atklāts 2015. gada decembrī.
18 celiņu disku golfa trase ar Innova DisCatcher Sport groziem iekārtota Ogres upes un tās vecupju ainavā, pēc iespējas maz to izmainot. Šeit Tu atradīsi celiņus, kuru šķēršļus veidojusi pati daba, piedāvājot gan daudzveidīgu metienu iespējas, gan labu pastaigu vidē, kas nav pārlieku sapucēta. Te ir zāļainas palieņu pļavas, ciņaini purveļi, pelēko alkšņu rindas un noklīdušu disku atrašanai bezcerīgas niedru audzes. Ogres upes krāču lielajiem līkumiem piespēlē divi pieteku strauti ar saviem kūdrainajiem, dziļajiem krastiem un arī seno upes krastu kraujas.

Adrese: Ērgļi, Ērgļu novads, Latvija.
https://www.facebook.com/erglugaisaspeki/DISKU GOLFA LAUKUMS "STARI"

2016. gada pavasarī atklātais 18 celiņu laukums tapis motokrosa trases apkārtnē. Pirmie 9 celiņi ir patīkamās, lēzenās pļaviņās un meža nomalēs. Otrie 9 - mazliet skarbākā, reljefainākā vidē ar lielākām izaicinājumu iespējām. Spēlēšana šeit ir bez liekiem Mando un OB ierobežojumiem. Grozi tapuši vietējā SIA Rubate ražotnē. Starta laukumiņi pārklāti ar sintētisko zālāju.

Pirms braukšanas uz Staru disku golfa parku, lūdzu, sazinieties ar Arvi, tel. (+371) 22002293. Pieejama arī disku golfa inventāra noma.

Tuvākās pilsētas (veikali) - Gulbene (5 km) un Madona (45 km).

Adrese: "Disku golfa parks Stari", Staru atpūtas komplekss, Dauksti, Latvia LV-4429 Latvija.
https://www.facebook.com/DiskuGolfsStari/

Partneris: Disc Golf Metrix

 .