LATVIJA - LIETUVA 2018 (LV)

Pirmo reizi divas Baltijas valstis ar ļoti līdzīgu disku golfa attīstības līmeni - Latvija un Lietuva - satiksies, lai viena otru labāk iepazītu, kā arī, lai sacenstos par Baltiešu kausu. Uzvarētāju noteiks, ņemot vērā visu spēlētāju uzrādītos rezultātus!

Posmi

Divi vienas dienas PDGA-C kategorijas turnīri:

Komandu sacensības (viens-pret-vienu)

Komanda ar augstāku iegūto rezultātu, ņemot vērā abu turnīru rezultātus (Rīgas un Viļņas), savā īpašumā iegūs ceļojošo kausu.

Katras valsts rezultātu veido spēlētāju viens-pret-vienu sacensībā iegūto punktu kopsumma.

Viens-pret-vienu pāru veidošana:

 • Abu valstu spēlētāji tiek sagrupēti trīs divīzijās, ņemot vērā Disc Golf Metrix reitingu: 841+, 750-840, mazāk kā 750.
 • Sagrupējot spēlētājus, vērā tiek ņemts reitings uz nākošo dienu pēc reģistrēšanās beigām. Katras grupas ietvaros spēlētāji tiek sakārtoti pēc to reitinga un pēc tam sadalīti pāros (LV 840+ divīzijas labākais spēlētājs sacentīsies ar LT šīs pašas divīzijas labāko spēlētāju, LV otrais labākais 750-840 divīzijas spēlētājs sacentīsies ar otro labāko 750-840 divīzijas LT spēlētāju utt.)

Katra pāra uzvarētājs savai valstij nopelna 3 punktus, zaudetājs vienu punktu. Ja ir neizšķirts, tad katrs spēlētājs nopelna pa diviem punktiem.

Ja spēlētājam nav pāris, tad viņš var nopelnīt vienu punktu savai valstij, ja sasniedz rezultātu, kas ir labāks kā otras valsts spēlētāja pārstāvētās divīzijas vidējais rezultāts.

Ja pēc punktu saskaitīšanas abām valstīm ir vienāds rezultāts, tad katras valsts divi labākie spēlētāji spēlē nāves maču (sudden death), līdz atlicis tikai vienas valsts spēlētājs (vai spēlētāji). Šī valsts tad arī ir uzvarējusi un iegūst ceļojošo kausu.

Individuālās sacensības

Katrā turnīrā paralēli valsts ieskaitei spēlētāji sacenšas arī individuāli divās PDGA divīzijās - MPO un Sieviešu. Katras divīzijas pirmās trīs vietas tiek apbalvotas ar trofejām.

Papildus tiek apbalvoti pēc reitinga zemāko divīziju (750-840 un mazāk kā 750) uzvarētāji, kā arī papildkonkursu "tuvākais piemetiens" un "tālākais trāpījums grozā" uzvarētāji.

Katrs sacensību dalībnieks saņem piemiņas somas piekariņu.

Reģistrācija

Reģistrācija katram turnīram norit divās fāzēs:

 • Pirmajā fāzē katrai valstij tiek garantētas 45 vietas. Ja no vienas valsts piesakās vairāk kā 45 spēlētāji, tad 46. un turpmākie spēlētāji tiek ievietoti gaidītāju rindā.
 • Otrajā fāzē katras valsts kvota tiek atcelta un, ja ir brīvas vietas, spēlētāji no gaidītāju rindas tiek reģistrēti sacensībām. Priekšroka tiek dota spēlētājiem, kuri piereģistrējušies agrāk.

Pieteikšanās datumi Rīgas posmam:

 • 1. fāze - no 11. maija 20:00 līdz 26. maijam 20:00;
 • 2. fāze - no 26. maija 20:00 līdz 14. jūnija 20:00.

Pieteikšanās datumi Viļņas posmam:

 • 1. fāze - no 19. jūnijs līdz 28. jūlijs 20:00;
 • 2. fāze - no 28. jūlijs 20:00 līdz 9. augusts 20:00.

Ja pieteiksies 90 spēlētāji (pilns turnīrs), tad spēlētāji tiks lūgti savu dalību apstiprināt ar dalības maksas samaksāšanu.

Dalības maksa

 • 15EUR
 • samazināta 8EUR dalības maksa spēlētājiem, kuri dzimuši 2000. gadā un vēlāk

Organizatori

Viļņas disku golfa klubs

  • Skirmantas Bikelis skirmantas.bikelis gmail com

  Ufogolf

  • Agnis Vītols agnis.vitols gmail com
  • Gunārs Grundmanis gunars.grundmanis gmail com
  Mūs atbalsta:
  Latitude 64 Disc Golf Metrix Graci musli

   .