Jauna spēlētāju licencēšanas kārtība 2024. gadā

Image
licences 2024

Šī gada februāra sākumā notika regulārā Latvijas Disku Golfa Federācijas (LDGF) biedru kopsapulce, kurā tika apspriesti vairāki jautājumi saistībā ar 2024. gada sezonu. Šodien vēlamies informēt Latvijas disku golfa spēlētājus par nozīmīgu lēmumu, kas tika pieņemts šajā sanāksmē attiecībā uz spēlētāju licencēšanas kārtību no 2024. gada.

Jaunajā licencēšanas kārtībā ir ieviestas izmaiņas, kas ietekmē gan esošos LDGF biedru klubos spēlējošos, gan jaunākus sportistus, kuri vēl nav pievienojušies nevienam biedru klubam. Tomēr mēs esam ieviesuši progresīvu atlaižu sistēmu, lai veicinātu jauniešu iesaistīšanos šajā sportā un PDGA licenču skaita pieaugumu Latvijā.

Saskaņā ar jauno licencēšanas kārtību, licences maksa 2024. gadā ir 20 EUR, taču ir pieejamas atlaides: 

  • Spēlētājiem, kuri ir LDGF biedru klubā, tiek piemērota 5 EUR atlaide, kas nozīmē, ka šiem spēlētājiem licences maksa ir 15 EUR. 
  • Vēl viena atlaižu iespēja ir saistīta ar PDGA licenci: ja spēlētājs iegādājas vai atjaunina savu PDGA licenci 2024. gadam (https://www.pdga.com/membership), tiek piemērota 10 EUR atlaidi. Tādējādi spēlētāji ar aktīvu PDGA licenci var iegādāties LDGF licenci par 10 EUR. 
  • Šīs atlaides var kombinēt, tādējādi, piemēram, spēlētājs, kurš ir LDGF biedra klubā un kurš ir iegādājies PDGA licenci, var atjaunot vai iegūt LDGF licenci par 5 EUR.

Jaunā licencēšanas kārtība jau ir pieejama sistēmā, un no šā brīža ikviens var atjaunot vai iegūt savu licenci, ja tas vēl nav izdarīts. Ja aizmirsi savu iepriekšējo paroli LDGF datu sistēmā, ir iespējams viegli atjaunot paroli, izmantojot "atjaunot paroli" opciju. Tiks nosūtīta saite uz e-pastu, ar kuru varēsiet atjaunot paroli un veikt LDGF spēlētāja licences apmaksu. LDGF valdes apstiprinātā licencēšanas kārtība ir pieejama šeit: Licencešanas kārtība 2024.

 

LDGF valde