Kursi un semināri 2023.gadā

Image
LDGF seminari 2023

Latvijas Disku Golfa Federācija aktīvi iesaistās disku golfa popularizēšanā vadot kursus un seminārus dažādās Latvijas vietās gan bērniem, gan pieaugušajiem. 

  • 16.marts. Sadarbībā ar Latvijas skolu sporta federāciju Gulbenē tika organizēti kursi sporta skolotājiem, kur 2h laikā tika izstāstīts par disku golfu, kā arī parādīti trīs populārākie metieni un izveidota mini disku golfa trasīte ar 7 groziem. Dalībnieki varēja izmēģināt iemācītos metienus un izspēlēt trasīti sacenšoties starp citiem skolotājiem. Būtisks akcents seminārā ir dot skolotājiem ieskatu par sporta veida virzīšanu sporta stundās un savos skolu pasākumos. Kopā seminārā piedalījās apmēram 50 skolotāji. 
  • 26.maijs. Sadarbībā ar Jelgavas novadu Vilces disku golfa parkā tika organizēts seminārs vietējiem novada sporta skolotājiem par disku golfu. Semināra laikā tika parādīti un izmēģināti dažādi diska metieni un arī izspēlēti daži trases grozi. Skolotājiem bija interese par disku golfa mācīšanu skolās un inventāra iegādi, lai apgūtu šo sporta veidu.
  • 4.jūlijs un 11.jūlijs. Žila Verna Rīgas Franču skolā sporta nometnes ietvaros 70 bērniem tika rādīts un mācīts disku golfs. Bērniem tika izstāstīti svarīgākie noteikumi un parādīts kā jātur un jāmet disks. Tad teritorijā tika izveidota mini disku golfa trasīte ar 8 groziem, kur bērni varēja izmēģināt metienus un savā starpā sacensties. Beigās arī uztaisīts neliels konkursiņš. 
  • 18.augusts. Sadarbībā ar Latvijas skolu sporta federāciju Rīgā, Bērnu un Jauniešu centrā ‘’Laimīte’’ tika organizēti kursi sporta skolotājiem, kur 20 skolotājiem tika mācīti 3 disku golfa metieni. Dalībnieki varēja izmēģināt iemācītos metienus un piedalīties 2 konkursos. Būtisks akcents seminārā ir dot skolotājiem ieskatu par sporta veida virzīšanu sporta stundās un savos skolu pasākumos.

 

Rūdolfs Šadrins