Latvijas izlase

Atlases kritēriji Eiropas čempionātam disku golfā 2021

LDGF mērķis ir izveidot Latvijas izlasi disku golfā no spēcīgākajiem spēlētājiem Latvijā uz 15.07.2021. dalībai Eiropas Čempionātā (http://edgc2021.com/).

1. Latvijas izlasei dalībai Eiropas čempionātā ir piešķirtas 5 vietas. Sekojoši pa grupām:

 • Vīrieši MPO – 2 vietas
 • Sievietes FPO – 1 vieta
 • Jaunieši MJ18 (dzimuši 2002.g. un jaunāki)* – 1 vieta
 • Vīrieši MP40+ - 1 vieta

2. Individuāli, pēc iepriekš nopelnītajiem PDGA reitinga punktiem, kas tiek fiksēti uz 01.02.2021. no EČ rīkotāju puses, grupā jaunietes FJ18 (dzimušas 2002.g. un jaunākas) no Latvijas bez speciāliem atlases kritērijiem kvalificējas Alise Olte.
 

*Paskaidrojums – Eiropas Čempionāta rīkotāji, ņemot vērā ka 2020.gadā EČ nenotika vīrusa izplatības dēl, mainīja vecuma ierobežojumu visām grupām, uz kurām tāds attiecās, ļaujot spēlētājiem reģistrēties tajās grupās, kurām tie kvalificējās pēc vecuma iepriekšējā (2020) gadā. Piemēram, ja spēlētājs 2020.gadā pēc vecuma varēja reģistrēties jauniešu grupā, tad arī šajā gadā viņam ir tādas pašas tiesības, ja viņš to vēlās.

Atlases nosacījumi

Jebkuram LDGF licencētam Latvijas spēlētājam ir iespēja pretendēt uz izlasi, izpildot nosacījumus un savācot visvairāk punktus pēc sekojošiem kritērijiem līdz 15.07.2021., kad tiks fiksēti visu pretendentu iegūtie punkti.

Dalības nosacījumi

 • Spēlētājiem, kuri vēlas pretendēt uz Latvijas valsts izlasi EČ disku golfā, jābūt reģistrētiem kā PDGA biedriem un jāiegūst biedra reģistrācijas numurs. PDGA biedra statusam jābūt aktīvam.

Izlases kritēriji

 • Izlasē iekļūst spēlētāji, kuri Latvijas Čempionātā, kas norisināsies Talsos, disku golfa laukumā 9Hill, spēs uzrādīt vislabāko rezultātu attiecīgajā grupā, uz kurām ir vietas Latvijas izlasē.

 • Izlases sastāva noteikšanai netiek ņemta vērā iegūtā vieta LČ divīzijā, bet gan rezultāts, ar kādu spēlētājs pabeidz sacensības. Spēlētājs ar labāko rezultātu LČ kvalificējas izlasei tikai sava vecuma grupai un dzimumam atbilstošajā EČ grupā.

 • Ja izlasē iekļuvušais spēlētājs atsakās no vietas izlasē, to ieņem nākamais spēlētājs pēc rezultātiem Latvijas Čempionātā.

Izlases nosaukšana

LDGF paziņo Latvijas izlases sastāvu 15.07.2021. Izlases noteikšanai tiek sasummēti punkti no 3 kvalifikācijas sacensībām, kurās spēlētājs ieguvis visvairāk punktus. Lielāko punktu summu ieguvušie spēlētāji (ja ir izpildīts nosacījums par reģistrāciju PDGA), tiek aicināti pārstāvēt Latviju Eiropas Čempionātā, Čehijā, no 11-14.augustam. Vienādu punktu gadījumā priekšroku saņem spēlētājs, kurš izcīnījis augstāku vietu Latvijas Čempionātā.

LDGF atbalsts

LDGF sedz Latvijas izlases spēlētāju dalības maksu EČ ( 150,- EUR )

Pamata izdevumi, ar ko jārēķinās izlases dalībniekiem

 • Transports (kolektīvi) +/- 50,- eur
 • Dzīvošana (kolektīvi) +/-150,- eur
 • Ēšana individuāli