ATLASES KRITĒRIJI EIROPAS ČEMPIONĀTAM DISKU GOLFĀ 2021 (KONOPIŠTĒ ČEHIJĀ)

LDGF mērķis ir izveidot Latvijas izlasi disku golfā no spēcīgākajiem spēlētājiem Latvijā uz 15.07.2021. dalībai Eiropas Čempionātā (http://edgc2021.com/).

1. Latvijas izlasei dalībai Eiropas čempionātā ir piešķirtas 5 vietas. Sekojoši pa grupām:

 • Vīrieši MPO – 2 vietas
 • Sievietes FPO – 1 vieta
 • Jaunieši MJ18 (dzimuši 2002.g. un jaunāki)* – 1 vieta
 • Vīrieši MP40+ - 1 vieta
2. Individuāli, pēc iepriekš nopelnītajiem PDGA reitinga punktiem, kas tiek fiksēti uz 01.02.2021. no EČ rīkotāju puses, grupā jaunietes FJ18 (dzimušas 2002.g. un jaunākas) no Latvijas bez speciāliem atlases kritērijiem kvalificējas Alise Olte.

*Paskaidrojums – Eiropas Čempionāta rīkotāji, ņemot vērā ka 2020.gadā EČ nenotika vīrusa izplatības dēl, mainīja vecuma ierobežojumu visām grupām, uz kurām tāds attiecās, ļaujot spēlētājiem reģistrēties tajās grupās, kurām tie kvalificējās pēc vecuma iepriekšējā (2020) gadā. Piemēram, ja spēlētājs 2020.gadā pēc vecuma varēja reģistrēties jauniešu grupā, tad arī šajā gadā viņam ir tādas pašas tiesības, ja viņš to vēlās.

ATLASES NOSACĪJUMI

Visiem LDGF licencētiem Latvijas spēlētājiem ir iespēja pretendēt uz izlasi, izpildot nosacījumus un savācot visvairāk punktus pēc sekojošiem kritērijiem līdz 15.07.2021., kad tiks fiksēti visu pretendentu iegūtie punkti.

DALĪBAS NOSACĪJUMI

 • Spēlētājiem, kas vēlas pretendēt uz Latvijas valsts izlasi EČ disku golfā, jābūt reģistrētiem kā PDGA biedriem un jāiegūst biedra reģistrācijas numurs līdz 31.03.2021. PDGA biedra statusam jābūt aktīvam.
 • Spēlētājam līdz 15.07.2021. jāpiedalās vismaz 3 PDGA reitinga C-tier turnīros.

PUNKTU KRITĒRIJI

 • Spēlētājs iegūst izlases punktus, piedaloties sekojošās kvalifikācijas sacensībās:
  - Latvijas Kausa 1.posms (9Hill, Talsi)
  - Latvijas Kausa 2.posms (Riekstukalns, Baldone)
  - Latvijas Kausa 3.posms (DGP Ērgļi, Ērgļi)
  - Latvijas Čempionāts (9Hill, Talsi)
 • Katrā no kvalifikācijas sacensībām maksimāli iegūstamais izlases punktu skaits spēlētājam, kas uzvarējis savā grupā, ir 10 izlases punkti. Punktu sadalījums pēc iegūtajām vietām ir sekojošs:
  1.v. – 10p4.v. – 7p.7.v. – 4p.
  10.v. – 1p. 
  2.v. – 9p.5.v. – 6p.8.v. – 3p. 
  3.v. – 8p.6.v. – 5p.9.v. – 2p. 

Ja spēlētāju rezultāts kādā no kvalifikācijas sacensībām ir vienāds, tad saskaņā ar LK un LČ nolikumu 1-3.v. izspēlē nāves maču un noskaidro vietu sadalījumu, bet pārējām vietām līdz 10. vietai izlases punkti tiek piešķirti pēc iepriekš minētā sadalījuma. Respektīvi, vairāki spēlētāji var iegūt vienādus izlases punktus, ja viņu rezultāti ir vienādi.

 • Ja nenotiek tikai vienas no kvalifikācijas sacensībām valstī noteikto ierobežojumu dēļ, un netiek atrasti citi risinājumi, piemēram, noorganizējot atsevišķas kvalifikācijas sacensības, tad attiecīgi samazinās atlases sacensību skaits, nemainot pārējos kritērijus.
 • Ja nenotiek nevienas no atlases sacensībām, Latvijas izlasi EČ pārstāv spēlētāji, kas kvalificējās izlasei pēc 2020. gada atlases kritērijiem.

IZLASES NOSAUKŠANA

LDGF paziņo Latvijas izlases sastāvu 15.07.2021. Izlases noteikšanai tiek sasummēti punkti no 3 kvalifikācijas sacensībām, kurās spēlētājs ieguvis visvairāk punktus. Lielāko punktu summu ieguvušie spēlētāji (ja ir izpildīts nosacījums par reģistrāciju PDGA), tiek aicināti pārstāvēt Latviju Eiropas Čempionātā, Čehijā, no 11-14.augustam. Vienādu punktu gadījumā priekšroku saņem spēlētājs, kurš izcīnījis augstāku vietu Latvijas Čempionātā.

LDGF ATBALSTS

LDGF sedz Latvijas izlases spēlētāju dalības maksu EČ ( 150,- EUR )

PAMATA IZDEVUMI, AR KO JĀRĒĶINĀS IZLASES DALĪBNIEKIEM

 • Transports (kolektīvi) +/- 50,- eur
 • Dzīvošana (kolektīvi) +/-150,- eur
 • Ēšana individuāli

 .